KONST / Litografier / Färglitografi 14733092
nr 1473 3092
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Signerad, numrerad 41/200. Färglitografi, bildmått: 30x29, yttermått inklusive ram: 40x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:27:29
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth